HGH Support

Posted by Suplementy Calivita on Wrzesień 16th, 2013 — Posted in Uncategorized

  Tags: , ,

Po 30 roku życia obniża się synteza hormonu wzrostu, co niekorzystnie wpływa na pewne procesy, zachodzące w naszym organizmie. Niweluje się masa mięśniowa, stajemy się mniej aktywni, i tym podobne. Te same objawy występują w wypadku długotrwałego stresu.

Z poradą Natural HGH Support możesz naturalnie wspierać te zwolnione procesy, bez konieczności bezpośredniej interwencji w czynność organizmu.

Z wiekiem obserwuje się stopniowy spadek wydzielania hormonu wzrostu. Wiele osób, by pozbyć się związanych z tym nieprzyjemnych objawów, stara się uzupełniać jego niedobór syntetycznymi środkami. Jednak posiada to kilka niepożądanych wyników, kobiety i mężczyźni czują do niej awersję, co ze stuprocentową pewnością jest zrozumiałe. Natural HGH Suport NIE ZAWIERA (!) syntetycznego hormonu wzrostu – to preparat zawierający najwyższej jakości aktywne składniki, pobudzające wydzielanie swojego hormonu wzrostu, w zależności od potrzeb organizmu. Pozytywny wpływ na uwalnianie tego hormonu posiadają takie substancje jak aminokwasy (zwłaszcza arginina, ornityna, lizyna) , a oprócz tego kwas gamma-aminomasłowy (GABA), odpowiedzialny za przekazywanie impulsów nerwowych. Składniki te, na zasadzie synergii, współpracują także z witaminami B6 i C, chromem , a dodatkowo lecytyną. Ten sam efekt wywoływany jest poprzez ekstrakt z bobu (Vicia faba major).

Hormon wzrostu, naturalnie wytwarzany w naszym organizmie, posiada na nas nieprawdopodobnie korzystny wpływ, bez działań niepożądanych. Pobudza prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Przyspiesza syntezę białek, w efekcie wpływa na mnożenie masy mięśniowej – z tego powodu bardzo często sięgają po niego sportowcy. Z podobnym wynikiem ma możliwość być stosowany przez starszych osób, żeby powstrzymać spadek masy mięśniowej. Jest zalecany każdej osobie po 30 roku życia, zwłaszcza prowadzącej aktywny tryb życia, która nie cierpi na cukrzycę oraz dodatkowo zaburzenia hormonalne.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Dodaj komentarz

You must be logged in to post a comment.